Wystawcy

Pałac Sulisław

Ekskluzywnie odnowiony neogotycki pałac z XVII wieku jest perłą Opolszczyzny. Położony w malowniczym parku zapewnia naszym Gościom spędzenie cudownych i niezapomnianych chwil, gdzie każdy poczuje się wyjątkowo.
Pałac Sulisław to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie niezwykłego przyjęcia weselnego. Zapewniamy najwyższą jakość usług, wyśmienite jedzenie oraz niepowtarzalną atmosferę.
Bogata oferta spotkań integracyjnych przyciąga uwagę licznych firm nie tylko z województwa, ale także z całej Polski. Rozległy teren ogrodu umożliwia planowanie biesiad plenerowych.
Do dyspozycji gości jest oferta SPA z luksusowymi zabiegami pielęgnacyjnymi i relaksacyjnymi, siłownia, a także kryty basen. W wolnych chwilach można wybrać się na wycieczki rowerowe lub spędzać czas nad okolicznymi stawami.

Dodatkowo zapraszamy w sezonie letnim do Marina Sulisław. Oferujemy czystą, słoneczną plaże, pyszną kuchnie, pizze z pieca, chłodne napoje, lody włoskie oraz  możliwość zorganizowania grilla / ogniska.

Dla bardziej aktywnych gości oddaliśmy do dyspozycji boiska do gry w tenisa plażowego, rowerki wodne, oraz inne atrakcje. W razie kapryśnej pogody, impreza może być przeniesiona do Mariny, gdzie wieczorne spotkania umilą Państwu koncerty lokalnych artystów.

Strona główna

Na terenie obiektu prowadzona jest hodowla danieli, których stado można podziwiać jako jedno z niewielu w regionie. W holach i pałacowej bibliotece można podziwiać zachwycające kolekcje zabytkowej porcelany. W Pałacu Sulisław znajduje się także Pub Sulisław, w którym organizowane są zabawy taneczne i koncerty oraz w 2019 obiekt będzie wzbogacony o sale sportową.
Pałac Sulisław to znakomite miejsce na wypoczynek pod każdą postacią.