O targach

Rekomendacje

W dniach 12 – 14 maja 2011 roku mieliśmy okazję prezentować  ofertę turystyczną Mazur na 11. Międzynarodowych Targach Turystycznych  „W Stronę Słońca” odbywających się na opolskim Rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tej imprezie, w której uczestniczyliśmy w tym roku po raz pierwszy. Dzięki  szerokiej publiczności oferta wypoczynkowa Powiatu Giżyckiego – centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – dotrzeć mogła do sporego grona odbiorców targów. Szereg imprez  towarzyszących, które zapewnił Organizator, gwarantował nam ciekawy i efektywny pobyt.  Targi „W StronęSłońca” są świetną okazją do odbycia spotkań biznesowych z kontrahentami i Klientami z całego kraju. Formuła imprezy otwartej, a w tym roku dodatkowo w scenerii egzotycznej plaży w centrum miasta, zapewniła duże grono zwiedzających, co z pewnością przełoży się na Klientów w kolejnych sezonach, zarówno letnich, jak i zimowych. Opole to miasto gościnne, oferujące odwiedzającym wiele atrakcji i niezapomnianych przeżyć. Dodatkowo dzięki organizacji takiej wyjątkowej imprezy targowej miasto Opole zyskuje na dużej popularności w kręgach branży turystycznej, a mieszkańcy oraz turyści mają możliwość poznania ciekawostek innych regionów Polski.Mam nadzieję, że kolejna edycja 2012 zgromadzi jeszcze więcej Wystawców i Klientów po raz kolejny trwale wpisując to wydarzenie do kalendarza targowego w Polsce.

dr Robert Kempa
Dyrektor Centrum Promocji
i Informacji Turystycznej w Giżycku

———————————————————

Agencja Reklamowa PROFIL to profesjonalny i solidny partner. Jesteśmy usatysfakcjonowani z przebiegu współpracy podczas XI Międzynarodowych Targów Turystyki „W Stronę Słońca” w Opolu. Firma potrafi dobrze zorganizować imprezę oraz zadbać o bardzo dużą liczbę odwiedzających stoiska targowe. Duża liczba odwiedzających wpływa na późniejsze przyjazdy do obiektów oraz reklamowanych regionów turystycznych. Cieszymy się, że odnowiliśmy współpracę z Agencją Reklamową PROFIL.

Podziemne Miasto Osówka Sp. z o.o.
Zdzisław Łazanowski
Prezes Zarządu

———————————————————

Międzynarodowe Targi Turystyki „W Stronę Słońca” w Opolu to wydarzenie, którego nie można ominąć. Sprawna organizacja, bardzo dobra lokalizacja, bezpłatny wstęp oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji zapewnianych przez Organizatorów są gwarancją bardzo dużej liczby odwiedzających. Udział w targach był dla nas ogromną przyjemnością i przyniósł nam wymierne korzyści – zaowocował nawiązaniem wielu nowych, ciekawych kontaktów oraz wzrostem zainteresowania działalnością Stowarzyszenia.Serdecznie
dziękujemy Agencji Reklamowej PROFIL za udaną współpracę i życzymy sukcesów w przyszłości!

Katarzyna Jaworska
Stowarzyszenie N.A.R.E.W.

———————————————————

W Stronę Słońca to nietypowe i niezwykle radosne targi.W wiosennej scenerii opolskiego starego miasta kolorowe stragany
z materiałami promującymi najpiękniejsze zakątki naszego kraju przyciągają tłumy zwiedzających nie tylko mieszkańców Opola.Dowodem efektywności działań promocyjnych oraz stale wzrastającej popularności tych targów jest fakt, iż co roku przyjeżdżamy na nie przywożąc coraz więcej materiałów i co roku w ostatnim dniu materiałów tych nam nie starcza. Co ważniejsze fakt bytności Opolan na naszym stoisku znajduje odbicie
w zwiększających się zamówieniach imprez w kieleckich biurach podróży.

Leszek Rejmer
Główny Specjalista Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
Urząd Miasta Kielce

———————————————————

Starostwo Powiatowe w Chrzanowie pragnie podziękować Agencji Reklamowej PROFIL za organizację tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Turystyki „W Stronę Słońca” w Opolu, która odbyła się 6-8.05.2010 r. Udział Powiatu Chrzanowskiego wraz z przedstawicielami Gmin okazał się trafnym kierunkiem promocji turystycznej Ziemi Chrzanowskiej. Przyjazna atmosfera, zainteresowanie odwiedzających naszym stoiskiem oraz przyznany nam dyplom uznania za najlepiej opracowane materiały promocyjne to najlepsze dowody udanych targów. Standard imprezy, profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta to Państwa atuty jako organizatora, dzięki którym możemy zarekomendować Was jako firmę godną zaufania. Udział w targach był dla nas dużą przyjemnością. Gratulujemy sukcesu licząc na dalszą udaną współpracę i organizację kolejnych edycji targów.

Janusz Szczęśniak
Starosta
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie

———————————————————

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. pragnie złożyć na ręce Agencji Reklamowej PROFIL podziękowanie, za możliwość uczestnictwa w tegorocznych Targach Turystyki „ W Stronę Słońca”, które odbyły się w Opolu w dniach 6-8 maja 2010 roku. Uczestnicząc w Targach na szczególną uwagę zasługuje pełen profesjonalizm organizowanej imprezy jak również i jej charakter. Pomysł organizowania imprezy na otwartej przestrzeni okazuje się bardzo dobrą formą promocji dla uczestniczących Wystawców. Przyciąga duże rzesze „potencjalnych klientów”, którzy poprzez dobrą zabawę mają możliwość zapoznania się z oferowanymi propozycjami. Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. mając szansę uczestniczenia w takiej formie promocji zostało laureatem otrzymując tym samym nagrodę za najlepszą prezentację. Mamy nadzieję, iż udział w takiej formie prezentacji pozwoli nam zachęcić mieszkańców regionów Śląska do skorzystania z naszej oferty i poznania naszego miasta.

Agata Haraj
Członek Zarządu
Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Uzdrowiska Kołobrzeg S.A.

———————————————————

Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu to dobra okazja do zaprezentowania potencjału turystycznego regionów i podmiotów branży turystycznej. Z satysfakcją możemy polecić Agencję – partnera rzetelnego i w pełni profesjonalnego. Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości usług, a także fachowości oraz przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy podczas współpracy. Agencja Reklamowa PROFIL wykazuje się dużą elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta. Naszym życzeniem byłoby, aby standardy działania Agencji Reklamowej PROFIL w Opolu obowiązywały we wszystkich firmach, z którymi współpracujemy.

Norbert Koston
Burmistrz Kolonowskiego

———————————————————

W imieniu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej pragnę podziękować Agencji Reklamowej Profil za zorganizowanie tegorocznej edycji Targów Turystyki w Opolu, która odbyła się w dniach 7–9 maja. Standard imprezy potwierdził Państwa profesjonalizm i rzetelność. Połączenie pasji i wiedzy na temat rynku turystycznego przyczyniły się do wykreowania miejsca, którego atmosfera pozwala nam na bliższe poznanie naszych Klientów i nawiązanie z nimi przyjacielskich kontaktów. Terminowość, otwartość i dostępność to niewątpliwie Państwa atuty. Najważniejsze jednak wydało mi się indywidualne podejście do swoich klientów, które odczuć można było lepiej niż na innych krajowych imprezach. Udział w targach był dla nas dużą przyjemnością i pomógł nam sprawnie zrealizować zakładane cele.
Gratulujemy sukcesu, i liczymy na dalszą równie udaną współpracę.

Maciej Borucki
Specjalista ds. Promocji
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

———————————————————

Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu to dobra okazja do zaprezentowania potencjału turystycznego regionów i podmiotów branży turystycznej. W pamięć zapadła mi najbardziej przyjazna atmosfera i rzesze mieszkańców Opolszczyzny przybywających na stoisko Torunia. Dla wystawcy sukcesem jest efektywna promocja i dotarcie z ofertą do dużej grupy odwiedzających stoiska wystawiennicze. Targi w Opolu dały nam taką możliwość, za co serdecznie dziękuję organizatorom.

Emilia Depczyńska
Lokalna Organizacja Turystyczna Toruń

———————————————————

W dniach 7-9 maja 2009 roku jako reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Turystycznych „W stronę słońca” w Opolu. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni sprawną organizacją imprezy, a przede wszystkim niezwykłym zainteresowaniem turystów ofertą turystyczną Podkarpacia. Nasz udział w opolskich targach okazał się trafionym kierunkiem promocji turystycznej Województwa Podkarpackiego. A jeśli nadaży się kolejna taka okazja to z pewnością przyjedziemy do Opola w następnym roku.

Janusz Danak, Maciej Bednarz
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego