Wystawcy

Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych

 

 

Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych realizuje projekt, w którym łączy podmioty ekonomii społecznej tj. fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne w sieć. Włącza też je do klastrów zrzeszających przedsiębiorców (m.in. do Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej). Wszystko po to, by zwiększyć potencjał i skuteczność działania podmiotów biorących udział w projekcie.

Istotnym obszarem działalności części z nich jest rekreacja i turystyka. Stowarzyszenie Podlaski Raj i Sękalik zapraszają na Podlasie, do wsi Osmola. Pustelnia Sękalik to miejsce odpoczynku z dala od zgiełku i hałasu, wśród malowniczych i cichych leśnych terenów. To także przestrzeń rekreacyjno-szkoleniowa, gdzie można nie tylko wypoczywać, ale również zorganizować wyjazd integracyjny, szkolenie czy uroczystość. Przejazdy quadami po specjalnym torze, przyjęcia weselne w stodole, noclegi na łonie podlaskiej natury, zwiedzanie Podlasia to tylko niektóre z możliwości związanych z pobytem w Pustelni Sękalik.

Udział w targach jest jednym z elementów wsparcia przewidzianego w projekcie „Współdziałanie w ramach szerszych, branżowych sieci i powiązań kooperacyjnych i klastrowych podmiotów ekonomii społecznej”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

_______

Zapraszamy!

pustelnia-sekalik.eatbu.com