o targach

 

17 Międzynarodowe Targi Turystyki „W Stronę Słońca” organizowane przez Reklamę Profil odbędą się w tym roku
w dniach 26 – 28 maja 2016 r. na opolskim Rynku.

Prezentacja ofert turystycznych z wielu regionów Polski oraz zagranicy, m.in.: Austria, Hiszpania, Niemcy, Czechy, Rumunia, Litwa, Węgry, Ukraina.

Program artystyczny i sportowy na scenie targowej – pokazy, występy, spotkania z podróżnikami oraz konkursy z nagrodami.

Region Wiodący Styria (Austria) zaprasza na degustację win i specjałów kulinarnych, pokaz folkloru i konkursy z nagrodami.

Hiszpania
zaprasza na występ zespołu Flamenco oraz grupy tanecznej Nova Galega de Danza, a także wirtualne podróże po Hiszpanii w 3D i konkursy z nagrodami. Pokazy wraz z degustacją: krojenia szynki iberyjskiej, artystycznego nalewania wina jerez w wykonaniu zawodowego venenciadora, a także degustację serów i wina z Wysp Kanaryjskich oraz likierów i słodkości z Galicji.

Gmina Kołobrzeg przygotuje dla zwiedzających targi wyjątkową atrakcję Skimboard (jazda na desce po wodzie – 25m).

Opolska Wioska Smaków i Tradycji zaprasza na liczne degustacje kulinarne, pokazy i warsztaty rzemieślnicze oraz sprzedaż produktów regionalnych.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentuje projekt pt. „Odpoczywaj na wsi”.

Zapraszamy również na seminarium: Komercjalizacja produktu turystyki wiejskiej, które odbędzie się 27 maja br., o godz. 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu przy ul. Minorytów 4. Więcej informacji na: www

Opolanie Podróżują – spotkania 27 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Mariusz Stachowiak – „Poza bramą hotelu all inclusive”. Przemysław Supernak – „Mali ludzie w wielkim świecie”.

Targom towarzyszy międzynarodowa konferencja, seminarium oraz wystawa fotograficzna.

Tyko na targach – specjalne zniżki i promocje przygotowane przez wystawców!

Zapraszamy na targi:
w piątek w godz. od 11.00 do 18.00,
w sobotę od 10.00 do 18.00,
niedzielę od 10.00 do 16.00.

Wstęp wolny.

Opole Targi_turytyki_opole