Wystawcy

Mazowsze

Odpocznij na Mazowszu!

Aktywnie? Leniwie? Wesoło? Refleksyjnie? Jakkolwiek zechcesz – możesz odpocząć na Mazowszu. Samorząd Województwa Mazowieckiego otwiera kolejny sezon kampanii turystycznej zachęcającej do odkrywania tego wyjątkowego regionu. Zapraszamy na MAZOprzygodę!

Prawda jest taka, że mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak piękne i różnorodne jest Mazowsze. Ludzie często dziwią się zdjęciom, które można znaleźć np. na instagramie Moda na Mazowsze. Oglądając piękne ujęcia starorzeczy uchwyconych z lotu ptaka, układających się w niezwykłe kształty, patrząc w oczy zwierząt ciekawie zaglądających w obiektyw czy podziwiając piękno tajemniczych miejskich zakamarków nie można wyjść z podziwu. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zobaczy urodę Mazowsza uchwyconą w obiektywie, zechce zobaczyć to na własne oczy.

Kamperem po Mazowszu!

Będzie nas widać i słychać. Kluczowe dla kampanii w tym sezonie będą dla nas jednak bezpośrednie spotkania w terenie i zachęcanie odbiorców do aktywności. Jednym z bardziej wyrazistych symboli kampanii będzie pięknie oklejony kolorowy kamper, przemierzający region wzdłuż i wszerz. Będzie można zajrzeć do niego m.in. na piknikach, które planujemy organizować w wybrane weekendy wakacji. Relacje z podróży kamperem po Mazowszu będą pojawiały się w mediach społecznościowych i w internecie. Tam też można będzie znaleźć informację o konkursach, które chcemy ogłaszać. Jak konkursy – to oczywiście nagrody. Na finał wakacji planujemy w tym temacie coś szczególnego, czego nie zdradzamy, by nie zapeszyć.

 

                     

W kontakcie!

Gorąco zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook: Mazowsze serce Polski
Instagram: Moda na Mazowsze

www.modanamazowsze.pl

Będzie się działo!