Wystawcy

Hotel Biały Kamień

Położony w otulinie malowniczej góry Biały Kamień zapewnia ciszę, spokój oraz zniewalające widoki. To wyjątkowe miejsce na wypoczynek oraz perfekcyjny relaks w nowoczesnym centrum odnowy biologicznej.

Świeradów-Zdrój to miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią zachwyca pięknem przyrody – do dyspozycji są liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, w tym ponad 80-kilometrowy Singltrek łączący Czechy i Polskę – idealny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Zimą miejscowość, z koleją gondolową, staje się kurortem dla sympatyków białego szaleństwa. Z hotelu można podziwiać niesamowity widok na górę Biały Kamień oraz panoramę uzdrowiska. Przeszklona ściana pozwala zarówno z basenu, jak i gabinetów SPA nieomal dotknąć otaczającą przyrodę. Hotel posiada 66 pokoi o wysokim standardzie, w tym dwa apartamenty klasy VIP.

Nowoczesny kompleks SPA & Wellness (ponad 1000 m²) zapewnia atrakcje dla dorosłych i dzieci, zaskakując nowatorskim podejściem do odnowy biologicznej. Hotelowe SPA oferuje najlepsze zabiegi znanych marek, dające doskonałe rezultaty. Dzięki współpracy z Ericson Laboratoire – liderem na rynku kosmetyki profesjonalnej, wykonywane zabiegi gwarantują niespotykane efekty a tym samym zastępują inwazyjną medycynę estetyczną. Podążając konsekwentnie w kierunku zabiegów przeciwstarzeniowych oferta zabiegowa została powiększona także o zabiegi – Exilis. Jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych na świecie zabiegów, będący alternatywą dla liposukcji oraz liftingu za pomocą skalpela. Medi-SPA posiada doskonałych terapeutów potrafiących wykorzystać dobroczynne działanie hydro- i fizjoterapii. Do zabiegów wykorzystuje się też lokalne produkty, jak miód z pobliskiej pasieki czy żurawinę, a także czekoladę i sól morską. Dopełnieniem oferty są klasyczne zabiegi kosmetyczne oraz szeroka gama rytuałów na ciało, a także jedyny w Polsce Instytut Anti-Aging WellU, który odwraca bieg zegara biologicznego, zapewniając młody wygląd bez skalpela.

Hotel oferuje ekologiczną kuchnię, m.in. domowy chleb wypiekany w piecu, swojskie wędzone wędliny oraz domowej roboty dżemy z owoców zebranych w izerskich lasach.

Biały Kamień to Hotel Przyjazny Rodzinie, który zapewnia rodzinom z dziećmi oraz kobietom w ciąży najwyższy komfort i bezpieczeństwo. To także wyjątkowe miejsce do organizacji pobytu firmowego. Goście doceniają jakość obsługi i klimat w Białym Kamieniu, dzięki czemu hotel nagradzany jest w licznych konkursach.