Wystawcy

Region Środkowoczeski

 

Na Targach prezentować się będzie region Środkowoczeski.
Zapraszamy do największego regionu Republiki Czeskiej, obejmującego stolicę Czech, Pragę. Region Środkowoczeski oferuje wiele atrakcji kulturalnych, przyrodniczych i technicznych. Odkryj nasze majestatyczne zamki, charakterystyczne naturalne krajobrazy i bogate tradycje kulturowe.
Nasze najbardziej znaczące zabytki kultury znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO; Historyczne centrum Kutna Hora z katedrą św. Barbary, katedrą Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Sedlec, parkiem i zamkiem Pruhonice – oszałamiającym terenem krajobrazowym w stylu angielskim z romantycznym zamkiem.
Region Środkowoczeski jest idealnym miejscem dla turystyki przygodowej i edukacyjnej. Nasze piękne otoczenie naturalne, z formacjami skalnymi i jaskiniami oraz dużymi zbiornikami na głównych rzekach, służy tylko do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i sportów wodnych.
Oprócz godnej uwagi architektury, region obfituje w uzdrowiska, winiarnie i browary. W muzeach są fascynujące eksponaty poświęcone architekturze ludowej i sztuce, produkcji szkła, górnictwu i motoryzacji.